بیست وسومین نمایشگاه

بین الملی ایران هلث 2022

NBN staff manager


نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی


مقدمه: درباره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

در این مطلب به بررسی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی می‌پردازیم.

نمایشگاه‌های تجهیزات پزشکی هر ساله برگزار می‌شوند تا مهندسان و افراد مرتبط به این حوزه بتوانند از محصولات جدید، بازدید

کرده و با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند. با برگزاری این نمایشگاه علاوه‌بر این‌که مهندسان، پژوهشگران، دندان‌پزشکان و… اطلاعات بیشتری در مورد محصولات جدید کشف می‌کنند بلکه می‌توانند با سازندگان دستگاه‌ها تعامل برقرار کرده و به توسعه شرکت کمک کنند. در واقع یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، ایجاد ارتباط میان مهندسان و مراکز درمانی است. مزایای بسیاری در برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی وجود دارد که می‌تواند برای متخصصان، تولیدکنندگان، مراکز درمانی و سایر مردم مفید باشد. همچنین افراد می‌توانند همایش‌ها و نشست‌های علمی در این نمایشگاه‌ها برگزار کنند و وارد مجامع علمی داخلی و خارجی شوند. این مورد باعث می‌شود که افراد در مورد فناوری‌های جدید و محصولاتی که در خارج از کشور تولید می‌شود اطلاعات بیشتری کسب کنند. ما در ادامه به بررسی هدف برگزاری این نمایشگاه‌ها خواهیم پرداخت و سپس یکی از جدیدترین محصولات پرکاربرد را به شما معرفی خواهیم کرد

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی چیست؟ ·

  زمانی‌که نمایشگاهی در این زمینه برپا می‌شود مردم و افراد مرتبط با این حوزه از نمایشگاه دیدن کرده و با توانمندی محصولات جدید آشنا خواهند شد. · همچنین مهندسان می‌توانند محصولات خود را در سطح بین‌ المللی توسعه داده و آن‌ها را گسترش دهند. · با برگزاری نمایشگاه، مهندسان می‌توانند نیازهای مشتریان را به خوبی درک کرده و از آن‌ها در محصولات جدید خود استفاده کنند. در این صورت محصولی تولید خواهند کرد که در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی بسیار مورد استقبال قرار گرفته، کاملا متناسب با نیازهای مشتری بوده و فروش بهتری در بازار دارد. · علاوه‌بر آن در این نمایشگاه‌ها آن‌ها می‌توانند رقبای خود را بهتر بشناسند و در مورد برنامه‌های آینده آن‌ها اطلاعات لازم را کسب کنند. .

می‌دانید که تولید تجهیزات پزشکی ممکن است به هزینه زیادی احتیاج داشته باشد. یکی از مزایای برگزاری نمایشگاه بین المللی در این زمینه این است که می‌توانید به جذب سرمایه‌گذار بپردازید و واحد صنعتی خود را توسعه دهید.مزایای دیگر: · همچنین می‌توانید با تامین‌کننده‌های مواد خام،‌ ارتباط برقرار کرده و ارائه‌دهندگان بهتر را پیدا کنید.می‌توانید شرایط بازار را شناخته و بر اساس آن برای اهداف آینده خود برنامه‌ریزی کنید.با مراجعه به این نمایشگاه‌ها می‌توانید با شرکت‌های همکار تعامل برقرار کرده و با آن‌ها قرارداد ببندید. ·        

زمانی‌که از نمایشگاه تجهیزات پزشکی بازدید می‌کنید دانش فنی شما ارتقاء یافته و با دستاوردهای نوین در صنعت آشنا خواهید شد. همچنین می‌توانید در مورد محصولات جدید با متخصصان مشورت کرده و نظر آن‌ها را بخواهید. · برخی اوقات در این نمایشگاه‌ها اسم شما را ثبت می‌کنند و پس از آن شما را به سمینارها و کارگاه‌های تخصصی دعوت می‌کنند. این مورد نیز به اطلاعات شما می‌افزاید. · یکی دیگر از مزایای این نمایشگاه‌ها این است که اگر شما در این کار متخصص بوده و یا یکی از تولیدکنندگان‌ باشید می‌توانید از فرصت‌های استعدادیابی استفاده کرده و به جذب و استخدام متخصصان جدید بپردازید. ·  علاوه‌بر آن می‌توانید از فرصت‌های تبلیغاتی نمایشگاه مانند تبلیغات چاپی، محیطی، اینترنتی و… استفاده کرده و کسب و کارتان را بیشتر به افراد معرفی کنید. در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی می‌توانید بازدهی بالایی از تبلیغات خود بگیرید. زیرا افراد بسیاری در نمایشگاه به دنبال کشف فرصت‌ها و محصولات جدید هستند.

محصول جدید دانش بنیان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی

محصولات دانش بنیان جزو محصولاتی است که در نمایشگاه تجهیزات پزشکی به مردم معرفی می‌شود. در ادامه یکی از محصولات پرکاربرد آن‌ها یعنی اکسیژن‌ساز پلاس محصول شرکت زیست تجهیز دانش پویا را به شما معرفی خواهیم کرد. این اکسیژن‌ساز نسبت به محصولات مشابه دیگر سبک‌تر بوده و صدای کمتری تولید می‌کند. این محصول علی‌رغم این‌که کم‌مصرف بوده اما دارای قدرت بالا است و در هر دقیقه به مقدار ۵ لیتر خروجی می‌دهد. بنابراین شما با استفاده از این دستگاه،‌ بالاترین بازدهی را با مصرف برق کمتر خواهید داشت. محصولات دانش بنیان کاملا قابل اعتماد بوده و می‌تواند در انواع محیط‌ها وظیفه خود را به خوبی انجام دهد .

اکسیژن پلاس سبک به‌صورت مدرن طراحی شده است و با دکوراسیون شما هم ست می‌شود. شاید فکر کنید این موضوع اهمیت زیادی ندارد اما یک وسیله باید به‌گونه‌ای باشد که نه تنها از زیبایی خانه شما چیزی کم نکند بلکه باعث ایجاد جلوه بیشتر آن شود. چرخ‌های این دستگاه به‌صورت ۳۶۰ درجه می‌چرخند. بنابراین می‌توانید آن را به راحتی با خودتان حمل کرده و آن را روی فرش یا سرامیک و… بکشید. همچنین این دستگاه وزن کمی دارد تا افراد مسن‌تر که ممکن است نیروی بدنی ضعیف‌تری داشته باشند هم بتوانند آن را بلند کرده و نیازی به کمک فرد دیگر نداشته باشند. علاوه‌بر آن یکی از مواردی که در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در مورد دستگاه اکسیژن، اهمیت دارد این است که سر و صدای زیادی ایجاد نکند. این‌که دستگاه اکسیژن شما همیشه کنار شما باشد و صدای بلندی ایجاد کند احتمالا برایتان ناخوشایند خواهد بود. اما این محصول که توسط شرکت زیست تجهیز دانش پویا اکسیژن ساز تولید شده است بسیار کم‌صدا بوده و مزاحم کارهای روزمره شما نخواهد بود. بنابراین می‌توانید در سکوت و آرامش به کتاب خواندن و یا استراحت بپردازید.

از دیگر محصولات شرکت زیست تجهیز دانش پویا که در بیست و سومین نمایشگاه بین الملی حضور داشته است ، دستگاه کمک تنفسی بای پپ بنیو BENIVE می باشد که داری مد های تنفسی بای پپ BIPAP (S/T/ST)، سی پپ CIPAP (اتو سی پپ APAP) ، تی وبس TVAPS(مد حجمی) و نرم افزار گزارش گیری می باشد، این محصول دارای تمامی مجوز ها واستاندارد های وزارت بهداشت سازمان غذا ودارو است و قابل استفاده در بیمارستان ها و یا به صورت استفاده خانگی می باشد .

محصول جدید دیگر شرکت پلاسیبو می باشد ، امروزه در بخش های استریل ،اتوکلاو های بخار نمی توانند به تنهایی تمامی وسایل بیمارستانی استریل نمایند این محصول جایگزین اتوکلا می باشد و با دمای پایین تر کار استیلاسیون به وسیله پلاسما انجام می دهد این محصول نسبت به نمونه ها ی موجود در بازار از قیمت مناسب تری برخوردار است و دو سال گارانتی برای ان در نظر گرفته شده است

چهارمین محصول شرکت زیست تجهیز دانش پویا محصول نونا می باشد، نونا گهواره ای هو شمند است شبیه ساز اغوش مادر ، این محصول در خواباندن فرزندان سرعت عمل بیشتری دارد در واقع با ترفندی طراحی شده برای اینکه کودکان وادار به خواب کنند ، تکان ها ی طراحی شده برای این تخت مانند تکان های ماشین است که برای کودکان حکم لالایی دارد و موجب راحتی خواب فرزنداتان می باشد این گهواره هوشمند با نصب نرم افزاری بر روی تلفن همراه قابل کنترل می باشد و والدین می توانند پس از اطمینان از به خواب رفتن کودک این برنامه را غیر فعال کنند .

در ادامه این مطالب می توانید تصاویر غرفه شرکت زیست تجهیز دانش پویا دیدن بفرمایید

کلام آخر به‌طور کلی محصولات دانش بنیان دارای طراحی مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز دنیا هستند. این شرکت از متخصصان و افراد خبره در این زمینه کمک گرفته و محصولاتی با کیفیت بالا اما مقرون‌به‌صرفه تولید می‌کند. علاوه‌بر آن این شرکت سعی دارد که خدمات پس از فروش عالی را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از این دستگاه‌ها دستگاه اکسیژن‌ساز پلاس ۵ بود که در بالا آن را به شما معرفی کردیم. با تهیه این دستگاه برای بیماران ریوی و کسانی‌که مشکلات تنفسی دارند می‌توانید کمک بزرگی به آن‌ها کرده و نفس کشیدن را برای آن‌ها راحت‌تر کنید. این دستگاه یک جایگزین

عالی برای کپسول‌های بزرگ اکسیژن است و می‌تواند در همه جا توسط شما حمل شود. این دستگاه نیز مانند دستگاه بای پپ و سی پپ یکی از همان محصولاتی است که در نمایشگاه‌های بین المللی تجهیزات پزشکی به نمایش گذاشته می‌شود و شما می‌توانید آن را از نزدیک بررسی کنید. همچنین می‌توانید ازمحصولات دیگر آن‌ها نیز بازدید کنید.

پلاسیبو PLASIBO

نونا NOWNA

سی پپ بنیو زیست تجهیز دانش پویا

بای پپ BIPAPA

نونا NOWNA

گهواره هوشمند نونا

MEDQAMP TEAM

EnglishIran